O nás

Kto sme

Sme prvá a jediná agentúra v Českej republike poskytujúca komplexný servis v oblasti zaistenia alibi, dôkazov, svedectva a krytia Vašich ľubovoľných aktivít. Spoločnosť Alibi na mieru vznikla v roku 2012 s cieľom ponúknuť profesionálne a diskrétne služby všetkým, ktorý chcú žiť podľa svojich predstáv bez rizika, že ich bude ktokoľvek súdiť a kritizovať. Vďaka nám nebudete musieť riešiť nepríjemné situácie – my Vám pomôžeme im predísť!

V čom sme najlepší

Všetky problémy sa nanešťastie ako Slováci snažíme riešiť svojpomocne, improvizovane. Nespoliehajte sa na to, že Vám nepriestrelné alibi zaistia priatelia, kolegovia, alebo dokonca niekto z rodiny... Neriskujte tým, že im zveríte svoje tajomstvo, a tým aj svoj osud! My sa na rozdiel od nich zbytočne nepýtame a nesúdime Vás – za všetkých okolností sme na Vašej strane. Spoľahnite sa na expertov: my nerobíme rozdiel medzi ospravedlnením a výhovorkou.

Pomáhať (z problémov) a chrániť (tajomstvo)

Každý by mal mať svoje tajomstvo. Dôvody, prečo sa zákazníci zverujú do našej starostlivosti, sú rôzne. Niektorí plánujú prekvapenie pre nič netušiacu manželku, iní sa chcú vyhnúť vypätým emotívnym scénam, nekonečným výsluchom a výčitkám, ďalší proste nenašli v rodine pochopenie pre svoje záľuby a koníčky. Jedno majú ale všetci spoločné: túžia mať viacej slobody a osobného priestoru pre splnenie vlastných prianí a snov.

Pravda býva krutá

Hovoriť pravdu a vždy iba pravdu nie je to najlepšie a za všetkých okolností bezbolestné riešenie. Nemusíte klamať, stačí si pravdu prispôsobiť tak, aby vyhovovala Vám a neublížila tým, na ktorých Vám záleží. My Vám v tom pomôžeme. Zatiaľ čo súkromní detektívi sa snažia hrabať v cudzom súkromí a diskreditovať, my sme na druhej strane barikády. Postaráme sa o to, aby skryté ostalo skrytým a aby ste Vy nemuseli meniť nič na svojich zvykoch, pokiaľ si to sami nebudete priať.

PRESVEDČILI SME VÁS? ABY NIE, V TOM SME PREDSA NAJLEPŠÍ!